Eti Puf Müzik Akademisi, MIXX Awards Europe’dan Ödülle Döndü

damattween

En başarılı dijital çalışmaların ödüllendirildiği MIXX Awards Europe’da Eti Puf Müzik Akademisi Grand Prix (Büyük Ödül) ile birlikte ikisi altın olmak üzere toplam 4 ödüle layık görüldü.

Eti, renkli dünyasını müzikle birleştirdiği Eti Puf Müzik Akademisi kampanyasıyla fark yaratarak Felis, Kristal Elma, IAB Mixx Turkey yarışmalarında kazandığı birçok ödülden sonra sonrası uluslararası dört yeni ödüle daha layık görüldü.

Dijital reklamcılık alanında dünyanın 47 ülkesinde faaliyet gösteren IAB’nin Avrupa merkezi IAB Europe‘un düzenlediği MIXX Awards Europe 2020‘de en başarılı dijital çalışmalar ödüllendirildi. Eti Puf Müzik Akademisi kampanyası ile Grand Prix’e (Büyük Ödül) layık görülen Eti, Oyunlar & E-Spor kategorisinde Altın MIXX, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik kategorisinde Altın MIXX ve Kampanya Etkililiği kategorisinde Bronx MIXX kazanarak toplamda 4 ödüle layık görüldü.

Ambalajı da bir deneyim aracı olarak sunan Eti Puf, artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisiyle geliştirdiği, atıştırmalık pazarına yeni bir soluk getiren ‘Eti Puf Müzik Akademisi’ uygulamasını geçtiğimiz sene tüketiciler ile buluşturdu. Eti Puf ambalajlarında yer alan notalar ve uygulama ile birlikte herhangi bir müzik aletine ihtiyaç olmaksızın kolayca müzik yapabilen tüketiciler, bu sayede diledikleri yeri sahneye çevirebiliyor ve arkadaş ortamlarının yıldızı olma fırsatını yakalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir