E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

eOfis 1500’den Fazla Şahıs ve Firmaya Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

eOfis, Türkiye genelinde beş farklı şehirde ve birbirinden prestijli 23 farklı lokasyonda 1500’den fazla şahıs ve firmaya hazır ofis-sanal ofis-paylaşımlı ofis ve toplantı odası kullanım hizmeti veren sektöründeki ikinci en büyük markadır.
Hazır ofis konseptimizde aylık 1200 TL’den başlayan fiyatlarla ek maliyetsiz, prestijli ve ulaşımı kolay lokasyonlarda, tam donanımlı ve ek masrafsız ofislerimizde, güler yüzlü ve profesyonel personelimizin sürekli desteğiyle sadece işinize odaklanabilirsiniz. Şirketinize tahsis ettiğimiz telefon hattıyla çalışma ritminize uyarlayabildiğimiz gerekli yönlendirmelerle çağrılarınız karşılanır,aktarılır ve anlık olarak tarafınıza bilgilendirme mesajları gönderilir. Lokasyon sorumlusu çalışma arkadaşlarımız posta kargo ve faks takibinizi sizin adınıza gerçekleştirirken bu hizmette de anlık mesajlarla tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılır. Arzu ederseniz eOfisim aplikasyonuyla akıllı telefonunuzdan da çağrı ve gönderi takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ofislerimizde tüm gün boyunca çay, kahve ve atıştırmalık servisinden gönlünüzce yararlanabilirsiniz.Toplantı ve seminerlerinizde misafirleriniz profesyonel ekibimizce karşılanıp ağırlanır. Elektrik, su, internet, temizlik gibi aylık rutin giderler olmadan sizler sadece işinize odaklanırken eOfis sizleri bütün bu yüklerden kurtarır.
eOfis ile yapmış olduğunuz sözleşmede tarafınıza tanınan toplantı odası kullanım hakkını Türkiye genelindeki 23 farklı lokasyonumuzda da kullanabilirsiniz. Ön rezervasyon koşuluyla saatlik, haftalık ve günlük kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı ve seminer salonlarımız tam donanımlı olup sizin için her türlü detay düşünülmüştür.
Fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan da faaliyetlerini yürütebileceğini düşünen girişimcilerin ihtiyacı ise sanal ofis ya da yasal adres paylaşımlı ofislerimizdir. Firmanıza gelen çağrılarınız, posta kargo takibiniz ve misafirlerinizin ağırlanması yasal adres olarak göstermiş olduğunuz lokasyonda profesyonel bir ekip tarafından yürütülür. Ön rezervasyon yapma koşuluyla toplantı odası kullanımı ve kısa süreli açık ofis kullanımı da gerçekleştirebilirsiniz. 23 prestijli lokasyonda eOfis lounge alanlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Son birkaç yılın hızla yükselen trendi paylaşımlı ofis ya da coworking konseptinde farklı sektörlerden çalışanlarla aynı ortamda kullanacağınız bir çalışma masası ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsa sizleri ortak ofislerimizi keşfetmeye davet ediyoruz. Arzu ederseniz tek sözleşme ile bütün lokasyonlarımızdaki açık ofis çalışma masalarından da yararlanabileceğiniz bu konsept oldukça esnek bir çalışma disiplinine sahip çalışanlar ve girişimciler için düşünülmüştür.
eOfis üyesi olduğunuzda birbirinden farklı onlarca sektörde faaliyet gösteren geniş bir ağın parçası olmuş olacaksınız. Düzenlemiş olduğumuz çoğu zaman ücretsiz seminerlerimizle hem kendinizi hem de iş çevrenizi geliştirebilirsiniz.

eOfis sunduğu alternatif ofis çözümleriyle size en uygun ofis ortamını sağlamayı ve müşteri memnuniyeti adına elinden gelen her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir