Enpara.com’dan Yeni Bir Sosyal Sorumluluk Projesi

damattween

Müşterilerinin tavsiyeleri ile büyümeye devam eden ve 2,2 milyon müşteriye ulaşan Türkiye’nin ilk dijital bankası Enpara.com, müşterileri adına yaptığı sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

Enpara.com kendisini tavsiye eden ve büyümesine destek olan müşterilerine teşekkür etmek için daha önce iki ayrı sosyal sorumluluk projesine imza atmıştı. Müşterileri adına TEMA Vakfı aracılığıyla iki ayrı hatıra ormanı oluşturan ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) aracılığıyla okul öncesi çocukların eğitimine katkıda bulunan Enpara.com, bu sene Yedikule Hayvan Barınağı ile iş birliği gerçekleştirdiğini açıkladı.

Yıl sonuna kadar devam edecek iş birliği kapsamında Enpara.com müşterilerinin yapacağı her bir tavsiye Yedikule Hayvan Barınağı’nda yaşayan iki hayvan dostumuz için mama bağışına dönüşecek. Enpara.com müşterileri ve hayvanseverler tarafından beğeniyle karşılanan projenin detayları https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/tavsiye-kampanyasi adresinde yer alıyor.

Enpara.com yine sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında müşterilerinin doğum günlerini de onlar adına Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) aracılığıyla çocuklar için kitap bağışı yaparak kutluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir