E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

En Yakın İş İçin Yakınbiriş

Yenibiriş’in yeni ürünü Yakınbiriş ile iş arayanlar kendilerine en yakın ve uygun işi bulabilecekler. Konum bazlı çalışan ve üyelik gerektirmeyen bu uygulama sayesinde ilan sahipleriyle iş arayanlar hızlıca bir araya gelebilecek. Uygulamanın diğer bir özelliği ise ilk 10 ilan için ücret alınmaması.

Sistem nasıl çalışıyor?

İş arayanlar başvuru yapmak istedikleri iş yerinin telefon numarasını tuşlayarak öz geçmiş ya da profil oluşturmadan ilan sahiplerini doğrudan arayarak iletişim kurabiliyorlar. Konumlarını paylaştıklarında ise çevrelerindeki iş fırsatlarından öncelikli haberdar oluyorlar.

Eleman arayanlar ise aradıkları pozisyondaki iş kategorisini seçerek saniyeler içinde ilan verebiliyor, telefonla başvuru alabiliyorlar. İlandaki konum sayesinde en yakın adaylara iş fırsatını anında ulaştırabiliyorlar.

Uygulamayı indirmek isteyenler Yakınbiris.com’un açılış sayfasından cep telefonu numaralarını kaydederek cep telefonlarına gelen mesaj ile indirme linkine ulaşıp Apple Store ya da Google Play’den ücretsiz indirebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir