Emarsys Academy’den Notlar 2

ds-damat
Emarsys Türkiye tarafından her ay düzenlenen ve sektörün dinamiklerine ışık tutan Emarsys Academy, dün yine başarılı bir etkinliğe imza attı.
 
İçerik pazarlaması (content marketing) konulu etkinlik, Emarsys Ülke Müdürü Murat Erdör‘ün açılış konuşmasıyla başladı. Murat Bey’in sunumunun ardından, sahne sırası İtiraf.com ve Uzman Tv’nin Kurucusu Ersan Özer‘deydi. Başarı hikayelerinin yanısıra başarısızlık hikayelerini de katılımcılarla paylaşan Ersan Özer, içerik pazarlamasındaki altın kuralın “farklı olmak” olduğunu vurguladı.
 
Listelist’in ve Pradma’nın Kurucusu Ahmet Kırtok, içeriğin başlı başına bir iş olduğunu vurgularken, içerik pazarlamasındaki altın kuralları “değer katan içerik üretmek, duygulara dokunmak ve nostalji” şeklinde sıraladı.
 
Son olarak, Türkiye’deki tek Google Adsense Partner’ı Maxad’ın Kurucusu Özgür Ekinci, Adsense’in içerik-kitle-yerleşim özelliğini anlatan sunumuyla #EmarsysAcademy sahnesinde yer aldı. %1 dönüşüm oranlarından ziyade, %99’luk kısma odaklanıp, iyi içerik üreterek dönüşümlerimizi arttırabileceğimizi vurgulayan Özgür Ekinci, Google Adsense’in yanısıra AdExchange ile ilgili bilgiler de paylaştı.
 
Emarsys Academy’nin birbirinden verimli etkinliklerini takip etmeye ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir