Emarsys Academy’den Notlar

damattween

Emarsys Academy’nin 21 Ekim Salı Günü, Taksim Point Hotel’de düzenlediği e-ticaret etkinliği oldukça keyifli geçti.

Emarsys Ülke Müdürü Murat Erdör‘ün moderatörlüğünde gerçekleşen ve iş dünyasından birçok katılımcının katıldığı etkinlikte, dijital pazarlama profesyonelleri sektörle ilgili paylaşımlarda bulundu.

VitrinGez Kurucu Ortağı Natali Yeşilbahar, şu anda 11.000 markayla işbirliği içinde olduklarını ve aylık %137 büyüme gösterdiklerini vurgulayarak, girişimcilere ilham veren veriler sundu. Geçtiğimiz günlerde aldıkları Türk Telekom PİLOTT Programı ödülüyle de sektörde adından sıkça söz ettiren VitrinGez’in Kurucu Ortağı Natali Hanım, Silikon Vadisi deneyimlerini de dinleyicilerle paylaştı.

Teknosa E-ticaret Müdürü Burcu Yaşar, Teknosa’nın online ve offline kampanyalarının birbirini desteklediğini ve yaptıkları pazarlama faaliyetleriyle müşteri sadakatini arttırdıklarını belirtti.

Çiçeksepeti Pazarlama ve İş Zekası Direktörü Cemil Toksöz, sosyal medyada mutsuz olduğunu ifade eden kişilere erişerek, onlara sürpriz hediyeler gönderdiklerini anlattı. Oldukça ilgi çeken bu projenin geri dönüşümleriyle ilgili eğlenceli veriler paylaştı.

Modern muhafazakar giyim sektörüne hızlı bir giriş yapan ve 1 yılda 12 kat büyüme gösteren Modanisa‘nın Pazarlama Müdürü Murat Dağlı, satışlarının %40’lık payını yurtdışı satışlarının oluşturduğunu ve 2015 hedeflerinin yurtdışı pazar payını arttırmak olduğunu söyledi.

[message_box title=”E-Bültenimize abone olun:” color=”red”][wysija_form id=”1″][/message_box]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir