1024x512

Eau Thermale Avène, Ducray ve Klorane Markalarının Tercihi “Ahtapot Sosyal Medya” Oldu!

Pierre Fabre’nin dermokozmetik markalarından Eau Thermale Avène, Ducray ve Klorane; Türkiye’deki sosyal medya çalışmaları için Ahtapot Sosyal Medya’yı seçti!

41 ülkede faaliyet gösteren, yenilikçi çözümler tasarlayıp geliştiren, ilaç ve dermokozmetik sektöründe öncü Pierre Fabre; 3 değerli markasının dijital iletişimini Ahtapot Sosyal Medya’ya emanet etti.

Birbirinden çevik sekiz kolu ve heyecanla atan üç kalbiyle Ahtapot Ekibi; 30 yılı aşkın deneyimiyle en hassas ciltlerde dahi kullanılabilen, sağlıklı cildin güvencesi Eau Thermale Avène, Avrupa’nın 1 numaralı saç bakım markası Ducray, saç ve cilt bakımında doğal formülleriyle öne çıkan Klorane ile birlikte ses getirecek başarılara imza atmaya hazır.

Ahtapot Sosyal Medya, aktif olarak; Darüşşafaka Cemiyeti, Mapfre Sigorta, Borusan Otomotiv Premium, Arvento, WWF-Türkiye, Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, DeFacto Europe, Selfit, DB Schenker Arkas, Fiyuu, Mitsubishi Heavy Klima, MADO, Endeksa gibi birçok değerli markanın ve kurumun dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon ve monitoring gibi ihtiyaçlarınızın çözümü için Ahtapot Sosyal Medya ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahtapot’un Instagram’da yayınladığı dikkat çekici “Hoş geldin!” paylaşımını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CnhY1BWqF8n/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir