Okuduğunuz Yazı
E-ticaret Sektörü Profesyonelleri, Hosting Meetup | E-ticaret Etkinliği’nde Buluşuyor!

E-ticaret Sektörü Profesyonelleri, Hosting Meetup | E-ticaret Etkinliği’nde Buluşuyor!

Üçüncüsü düzenlenecek olan,  Hosting Meetup etkinliğinde bu kez “E-ticaret” konusu masaya yatırılacak. Sektör profesyonellerinin konuşmacı olarak yer alacağı “Hosting Meetup Etkinliği”, 25 Mayıs Cuma saat 18:30’da başlıyor.

Hosting Sektörü’nde, Türkiye’nin lider markası konumundaki Natro tarafından düzenlenen etkinlikte E-ticaret Siteleri İçin Pazarlama Stratejileri, E-ticaret ve Türkiye’de Ödeme Sistemleri, ve E-ticaret Siteleri İçin SEO Yöntemleri konuları ve daha birçok sürpriz sizleri bekliyor.

Hosting Meetup | E-ticaret etkinliğinde, Natro Segment Marketing Manager Melih Andıçiyzico Commercial Manager Serkan Karaduman ve GroupM Data & Technology Direktörü Aykut Aslantaş bu alandaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Etkinliğe Kimler Katılabilir ?

Herkese açık 200 katılımcı ile sınırlı etkinliğe kayıt için etkinlik sayfasından kayıt formu doldurmanız gerekiyor. Etkinliğe aşağıdaki linkten ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
ÜCRETSİZ Kayıt: https://goo.gl/v5JS4e
Etkinlik Takvimi

18:30 – 19:00

Kayıt ve Networking

19:00 – 19:40

Natro Segment Marketing Manager Melih Andıç, yapacağı sunumda, E-Ticaret Siteleri İçin Pazarlama Stratejileri’ni sektör profesyonelleri ile paylaşacak.

19:40 – 20:20

iyzico’da Commercial Manager olarak görev alan Serkan Karaduman, e-ticaret ve Türkiye’de ödeme sistemleri konularındaki deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

20:20 – 20:40

İftar ve Mola (Katılımcılara, iftariyelik sunulacaktır)

20:40 – 21:20

Etkinliğin son sunumunda, GroupM, Data & Technology Direktörü Aykut Aslantaş, E-Ticaret Siteleri İçin SEO yöntemlerini katılımcılar ile paylaşılacak.

 

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost