Okuduğunuz Yazı
Domino’s Temassız Teslimat Dönemini Başlattı

Domino’s Temassız Teslimat Dönemini Başlattı

  • Domino’s evlere servis hizmetinin yoğun olarak tercih edildiği bu günlerde müşterilerinin hayatına değer katmayı sürdürüyor. Güçlendirilmiş sağlık ve hijyen uygulamasıyla evlere serviste “Temassız Teslimat” hizmetini başlatan marka, ürünlerini tüketici sağlığını güvence altına alarak ulaştırıyor.
domino's

Domino’s temassız teslimat ile yeni bir döneme başladı. Evlere servis hizmetinin yoğun olarak tercih edildiği bu kritik günlerde artı önlemler alarak müşterilerinin hayatına değer katıyor. Firma, adrese teslim sürecinde “Temassız Teslimat” hizmetini başlattı. Domino’s, yeni teslimat modeliyle müşterileri kadar çalışanlarının sağlık ve güvenliğini de korumayı amaçlıyor. Temassız Teslimat ile operasyonlarını güvenle sürdürürken, tüketicilerin sağlıklı gıdaya olan ihtiyacını karşılamaya öncelik veriyor.

Sağlık güvenliğinin daha da önem kazandığı bu günlerde Domino’s, işini şansa bırakmayarak teslimat sürecinin her adımında sıkı hijyen ve güvenlik tedbirleri uyguluyor. Yüzde 100 yerli üreticilerden elde edilen, kaliteli malzemelerle üretildikten sonra ürünler, şubelere dezenfekte edilmiş, soğuk araçlarla taşınıyor. Bu süreçte ürün güvenliğini sağlamanın yanı sıra şubelerindeki tüm ekipmanları da yönetmeliğe uygun şekilde dezenfekte eden Domino’s’a sipariş verirken, müşterilerin öncelikle “Temassız Teslimat” seçeneğini tercih etmeleri gerekiyor. Tüketiciler dilediklerinde kapıda kartla ödeme, online ödeme yaparak tamamen temassız seçenekle sipariş verebiliyor.

Online ödeme yaparak sıfır temas uygulamasıyla Temassız Teslimat seçeneğini kullanan müşteriler ise teslimatın kapıya asılmasını, kapıya bırakılmasını, güvenliğe bırakılmasını, kapı önüne konulan bir yükselticiye, sandalyeye vb bir yere bırakılmasını isteyebiliyor. Müşteriler bu taleplerini sipariş seçeneklerini yaparken belirtiyor. Bu süreçte Domino’s’un lezzet elçileri hiçbir şekilde müşterilerle yüz yüze gelmiyor ve fiziksel temas kurmadan enfes Domino’s lezzetlerini tüketicilere ulaştırıyor.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost