E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
attachment

Doğuş Çay Yeni İletişim Ajansını Seçti

İş ortakları ile uzun soluklu bağlantılar kuran, ulusal ve uluslararası birçok markanın iletişim stratejilerini yöneten NİŞ PR yüzde yüz milli sermayeyle büyüyen Türk şirketi Doğuş Çay ile anlaştı. Doğuş Çay; etkinlik ve proje yönetimi, geleneksel ve dijital iletişim, medya ilişkileri ve lider iletişimi, pazarlama iletişimi ve kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi çalışmalarını Niş PR ile yürütecek…

Markaya bağlı olarak; Cipso, Patos, Doğuş Şeker, Doğuş Salça ve tüm ürün gruplarına ait markalarının iletişim çalışmaları da NİŞ PR tarafından yönetilecek.

“En güzel çay Doğuş Çay” sloganı ile akıllarda ve tüketicide yer edinen, Dünyanın en büyük çay işleme fabrikasına sahip olan Doğuş Çay, yıllık 50 bin ton üretim kapasitesine sahip. Markalarına değer katmak ve yurt dışı tanıtımlarına destek olmak adına globalde de hizmet veren Niş PR ise iletişim sektöründeki tüm tecrübelerini Doğuş Çay ile de paylaşacak. 

Profesyonel iletişim çalışmaları ile yıllardır sektörün önde gelen isimlerinden olan NİŞ PR; kamu kurumlarına, lider ulusal ve uluslararası saygın birçok “iş ortağına”, marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla stratejik iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir