E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde 72 Proje Ödül Aldı

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD)’in her yıl düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin 11.si, “ÖDÜLLÜK HAREKET” konsepti ile 9 Nisan 2019 tarihinde Dada Salon Kabarett’de Yasemin Altuğ ve Okan Bayülgen’in sunduğu ödül töreniyle sahiplerini buldu. 2018 yılında hayata geçen projelerin değerlendirildiği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde, 24 kategoride 72 proje ödüle layık görüldü. 

Pazarlama Türkiye olarak sponsorları arasında yer aldığımız Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin ana jüri başkanlığını DPİD Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yaşar Şeki (CEO Event), genç jüri başkanlığını DPİD Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Türe (Elli5 Event) üstlendi. Değerlendirilen projelerin 73’ü geceden ödülle ayrıldı.

DPİD üyesi olan veya olmayan doğrudan pazarlama çatısında hizmet veren dijital ajanslar, etkinlik ajansları, halkla ilişkiler ajansları, reklam ve medya ajanslarının başvurduğu Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde katılımcılar toplam 24 kategoride başvuru yaptılar.  Jüri ayrıca başvuran işler arasından En Cesur Müşteri ve Genç Jüri ödüllerini belirledi. Bu yıl Genç Jüri birincilik ödülünü “Doğa İçin Geri Dönen Mutluluk” projesiyle Kromozom ve İnegöl Alışveriş Merkezi kazanırken,  “En Cesur Müşteri” özel kategori ödülü ise Eczacıbaşı’na verildi.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin basın destekçileri arasında Ajans Press, Bigumigu, Brandmap, Campaign Türkiye, Marketing Türkiye, MediaCat, Pazarlama Türkiye; hizmet destekçileri arasında ise Bluechip, Lobby, Dada Salon Kabarett,  ONS, Decibel, İltek, Arena, PRE Prodüksiyon, Ritim Arena, Eddra, Lina Flowers, Snapmate, Hilton, Tanı, Elli5 Event, Eksen, Photoxı, Smooth Management ve Havaş İstanbul gibi firmalar yer aldı.

11. Doğrudan Pazarlama Ödülleri kazananlar listesine aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

http://www.dpodulleri.org/data/kazananlarlistesi/2018-Kazananlar.pdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir