E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
doGrudan pazarlama IletISImcIlerI derneGI

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Belli Oldu

16. Yılını Kutlayan Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin 9. Dönem Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri 12 Temmuz 2021 Pazartesi günü Taksim Divan Otel’de düzenlenen Genel Kurul Toplantısı’nda seçildi.

Divan Başkanlığını Mapp Genel Müdürü Murat Karamanoğlu’nun yürüttüğü toplantıda, geçen döneme ilişkin dernek faaliyetleri aktarıldı; yeni dönemde görev yapacak dernek organlarının seçimi yapıldı.

doGrudan pazarlama IletISImcIlerI derneGI 1
Elmas Özler

Temmuz 2021 – Mart 2023 döneminde yeni Yönetim Kurulu’nda başkanlık görevini Bluechip Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler sürdürecek.  Ayrıca yeni dönemde Kayra Grup Ajans Başkanı Zuhal Gezer Demirci, CEO Event Genel Müdürü K. Yaşar Şeki, standby creative group Yönetici, Yaratıcı Direktörü Burak Kılavuz Başkan Yardımcısı, Kırmızı Fikirler Ajans Başkanı Bülent Garip ise Sayman olarak görev yapacak.

Yönetim ve Denetleme Kurulu yedek üyelerinin de asil üyeler ile birlikte derneğin faaliyetlerinde aktif çalışmalar yürüttüğü DPİD’de yeni dönemde seçilen Yönetim ve Denetleme Kurulu yedek üyeleri listesi ise aşağıdaki gibi yer almakta;

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Hedef Direct Yönetim Kurulu Başkanı Yeşim Ertürk, elli5 event Ajans Başkanı Fatih Türe, Ekom Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Özalp, Mystaff Kurucu Ortağı Emrah Türköz ve LuckyEye Ceo’su Tolga Artan. Denetleme Kurulu Başkanlığı görevini dsm group Yönetici Ortağı İlker Akar üstlenirken, Taktx Ajans Başkanı Emre Çoroğlu ve Tanı Müşteri Çözümleri & Veri Analitiği Direktörü Cem Alpay denetleme kurulu asil üyesi olarak görev yapacaklar. Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri; Lobby Marketing Group Ajans Başkanı Nilüfer Gürtekin Yalçınkaya, ResponseDM Ajans Başkanı Taşkın Aslan, CRM Retail Genel Müdürü Hüseyin Şentürk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir