E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
Dimes Yeni Reklam Filmi

DİMES Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

DİMES’ten “Güzel Günler Çok Yakın” Mesajı Veren Reklam Filmi

Lider içecek firması DİMES, reklam filmlerinde, hayata başka bakmaya devam ediyor. “Umut en güzel vitamindir” mesajının verildiği filmin ardından yayına giren yeni filmde “Kendine iyi bak, özlediğimiz güzel zamanlar yakın” mesajı veriliyor.

Dimes Yeni Reklam filmi

 

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, içinde bulunduğumuz dönemde hayata başka bakan, umut ve enerji mesajları veren reklam filmlerinden bir yenisini tüketicilerin beğenisine sundu.

Ülkemizde yeni normale geçiş sürecinin başladığı ve baharın kendisini hissettirdiği bu dönemde DİMES, Reklamania imzası taşıyan yeni reklam filmiyle meyvelerin enerjisini, insan iyimserliği ile birleştiriyor; yaz günlerinin, özlediğimiz güzelliklerin ve güzel zamanların yaklaştığını hissettiriyor.

Reklam filminde ananas, karpuz, çilek gibi yaz meyveleriyle DİMES, yaz günlerinin enerjisini ve umudunu evlerimize getiriyor.

DİMES’in Hayata Başka Bak! felsefesi çerçevesinde hazırlanan reklam filminde, “kendine iyi bak, hayata iyi bak, Hayata Başka Bak!” mesajı vurgulanıyor.

DİMES Reklam Filmi Künyesi

Reklamveren: DİMES

Reklamveren Yetkilisi: Duygu Süleymanoğlu, Merve Keten, Burcu Karadayı Gülşen,Ezgi Özyıldırım, İpek Yıkılmaz, Begüm Tuncel, Merve Ekem, Eren Saydan,Merve Çıtak, Yazgı Atar

Reklam Ajansı: Reklamania

Yaratıcı Ekip: Görkem Sofuoğlu, Necla Yağız

Müşteri İlişkileri: Simge Hekimgil, Efe Göynügüzel

Prodüksiyon Şirketi: CO-OP İSTANBUL

Yapımcı: Yalkın Yel

Yönetmen: Görkem Sofuoğlu

Kurgu & Post-Prodüksiyon: Özkan Aksular

Görüntü Yönetmeni: Hakan Gök

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir