Dijital Pazarlamada VAYES Etkisi

damattween

Dijital pazarlama, promosyon, reklam ve satış işlemlerinin modern teknolojik araçlar kullanılarak gerçekleştirildiği bir sistemdir. Bu sistemi daha iyi anlamak için kelimelerin anlamlarını bilmemiz gerekir. Doğru dijital pazarlama stratejisini oluşturmak için önce düşünmek istediğiniz seçeneği analiz etmeniz gerekir.

Vayes Dijital, “dijital dünyanın orkestra şefi” olarak 10 yılı aşkın süredir kurumsal ve profesyonel web tasarım, web yazılım, sosyal medya yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları, mobil uygulama, marka yönetimi, Google reklamları, sosyal medya reklamları, dijital pazarlama hizmetleri veriyor

Bu yolculukta Vayes profesyonel dijital pazarlama ajansı ihtiyaçlarınız için çözüm üretebilmektedir.

Vayes Dijital Pazarlama, yenilikçi tasarım, yazılım ve dijital reklam çalışmalarıyla markanızın değerine değer katacaktır.

Peki Neden Profesyonel Bir Ajans İle Çalışmalıyız ?

Tüketici ihtiyaçlarını karşılayabilecek her şey dijital pazarlarda daha aktif. Hiçbir şey yapmazsanız, ürünleriniz bu sonsuz döngüde kaybolmaya mahkumdur. Başka bir deyişle, işinizin bu yeni sisteme dahil olması için, onu insanlar tarafından görülebilir hale getirmelisiniz. Akıllı ve doğru taktikleri kullanarak geniş ve sürdürülebilir bir müşteri tabanı profesyonel web yazılım ile oluşturulabilir.

Tüm İnternet kullanıcılarının en az bir e-posta adresi veya sosyal ağ hesabı var. Kullanıcılar bu kanallarda kendi profillerini oluşturur ve paylaşırlar. Şirketler kendi profillerini oluşturabilir ve ürün ve hizmetleri tanıtabilirler. Sadece müşterilerden geri bildirim almakla kalmaz, dijital pazarlama ile karşılaştıkları sorunları dinleyerek daha yakın bir ilişki kurabilirsiniz.

Bütün bu detayların profesyonel bir şekilde işlenmesi ve stratejinin oluşturulması için Vayes dijital pazarlama ajansını tercih etmelisiniz.

 

Dijital Pazarlama ve Geleneksel Pazarlama Arasındaki Farklılıklar

Dijital pazarlamayı geleneksel pazarlamadan ayıran en büyük fark ölçülebilir olması, reklam verenin reklamı anında gözden geçirebilmesi ve yüksek bir baskınlığa sahip olmasıdır. Reklamınızın etkinliğini ve verimliliğini analiz etmek için mevcut verileriniz olmalıdır. Böylece, kullandığınız reklamlardan elde ettiğiniz karı ve harcamalarınızın marjinal etkisini görebilirsiniz.

Dijital pazarlama, geleneksel pazarlamaya göre daha düşük bir maliyete sahiptir. Bu, minimum maliyetle maksimum karlılık elde etmenizi sağlar. Eylemleri gerçekleştirirken reklamları kimin göreceğini de yapılandırabilirsiniz. Başka bir fark, dijital pazarlamanın sizi daha geniş bir kitleye ulaştırmasıdır.

 Vayes Dijital Pazarlama ile Doğru Kitleye Ulaşın

Yukarıdaki örnekte gösterildiği gibi pazarlamanın en kritik noktası, doğru kişiye doğru şeyi gösterme yeteneğidir. Dijital pazarlama faaliyetlerimizde, ürün veya hizmetiniz için uygun kitleyi hedefleyerek daha spesifik reklamcılık yapmaktayız. Bu şekilde, reklamları daha etkili kullanarak daha iyi sonuçlar elde etmekteyiz.

 

Vayes Etkisi ile hedef kitlenizi optimize edin.

Web sitelerinizin birçok hedefi olabilir. Optimizasyonu dijital pazarlamadaki amacınıza göre yapabilmekteyiz. İstatistiksel değerlere kolayca erişebildiğimiz, amaca göre optimize edilebilir ve böylece daha etkili pazarlama sonuçları elde edilebilir. Bu durum, dijital pazarlama önemini göstermektedir.

 

Vayes ile Marka Bilinirliğini Artırın

Genellikle var olduğunuzu bile bilmeyen İnternet kullanıcıları, dijital pazarlama yoluyla şirketin varlığını öğreneceklerdir. Günümüzde neredeyse herkesin akıllı bir cihazı vardır.

Bu cihazların İnternete erişim sağlaması, çevrimiçi reklamcılığın önemini arttırmıştır. Bu reklamlar aynı zamanda marka bilincini de arttırıyor. Burada web tasarım gibi detayların da profesyonel olması gerektiğini hatırlamak gerekir.

Bu konuda bizden alacağınız profesyonel destek ile dijital dünyada markanızdan söz ettireceğinizden şüpheniz olmasın.

 

Lider Reklamcılık Anlayışı

Sosyal ağ reklamlarındaki başarılı geçmişinin yanında aynı zamanda Google Partneri olan Vayes, en uygun bütçe ile en yüksek dönüşümleri yakalamınızı sağlar.

Google AdWords’le reklam verebilir ve  bu şekilde, yoğun trafik çeken kullanıcılar reklamlarınızı görebilir ve ürünlerinize erişebilir. Google AdWords, Google arama motorunda çalıştığından, dijital reklamcılıkla çok iyi çalışacaktır. Arama motorunda kullanılan kelimeleri, sağladığınız reklamlarla ilişkilendirir. Bu şekilde zirvede olacaksınız.

 

İletişim Kurmak Önemlidir

Dijital pazarlama, müşterilerinizle aktif bir ilişki kurmanızı gerektirir. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların e-posta adreslerini kullanarak ürünlerinizi reklam verebilirsiniz. Bu promosyonlar, abartmamak kaydıyla müşterilerin geri dönüşünü sağlar.

Çok sık posta gönderirseniz, sizi spam olarak tanımlarlar. Kullanıcılar uzun yazılar içeren promosyon mektuplarını okumazlar. Bu nedenle, promosyonlarda kısa ve anlaşılır bir dil kullanmalısınız. Görsel efektler, metinlerden daha iyi sonuçlar verecektir. Bu nedenle, satış mektuplarınıza harika görsel efektler eklemeyi unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir