canvas logo 1

Decathlon’un İletişim Ajansı Canvas Oldu

Global spor markası Decathlon’un Türkiye’deki iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu. Decathlon, yeni dönem iletişim çalışmaları için CANVAS İletişim ve Danışmanlık ile anlaştı.

CANVAS, Decathlon’a Stratejik İletişim Danışmanlığı, Lider İletişimi, Medya İlişkileri, Ödül İletişimi, Kriz İletişimi ve PR Etkinlik Yönetimi alanlarında hizmet verecek.

1976 yılında Fransa’da kurulan Decathlon, dünya genelinde sporu herkes için erişilebilir kılma misyonuyla faaliyet gösteriyor. Yakın zamanda global marka kimliğini yenileyen Decathlon’un dünya çapında 1.749 mağazası ve 100 binin üzerinde çalışanı bulunuyor. 80 farklı spor branşı için geniş ürün yelpazesiyle her yaştan ve her teknik seviyeden sporsevere hitap eden marka, 2006 yılından beri yenilikçi ve çevre dostu çözümleriyle tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Yeni nesil bir danışmanlık şirketi olarak faaliyet gösteren CANVAS, İçerik Geliştirme, Dijital İletişim Stratejileri, Medya İlişkileri, İç İletişim, Lider İletişimi, Kriz İletişimi ve Etkinlik Yönetimi alanlarında sektörün lider markalarına hizmet veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir