E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Cüneyt Özdemir’den Sosyal Medya’yı Sallayan “Ahu” Hikayesi

Gazeteci, sunucu ve yazar Cüneyt Özdemir geçtiğimiz günlerde Youtube kanalında yayınladığı video ile sosyal medyayı salladı. Özdemir’in Colorado Dağları’ndaki yürüyüşü esnasında çektiği 2 dakikalık duygu yüklü video, binlerce kişi tarafından paylaşılarak kısa sürede toplam 10 milyon izlenmeye ulaştı. Videoda 33 yıl önceki çocukluk aşkı Ahu’yla olan anısını tüm içtenliğiyle anlatan Özdemir, “Hayat ertelemeye gelmez, hele sevgiyi hiç yarına bırakmayın” mesajını verdi.

Son zamanlarda yayınladığı videolar ile konuşulan isimler arasında yer alan Cüneyt Özdemir, sosyal medyada geniş yankı uyandıran videosu ile birçok kişiyi hüzne boğdu. Ünlü Gazeteci, Amerika’daki Colorado Dağları’nda yürürken çektiği ve 33 yıl önceki çocukluk aşkı Ahu’dan söz ettiği videoda duygu dolu anlar yaşadı.

Özdemir’in “Ahu’nun Hikayesi” adını verdiği video, Twitter ve Instagram’da kısa sürede yayılarak toplam 10 milyon izlenmeye ulaştı. Hikaye dışında Ahu’yu anlatırkenki samimiyeti, dokunaklı sözleri ve Ahu’ya olan vefası ise kullanıcıları etkileyen bir diğer detay oldu.

Kendi hayatında yaşadığı olaylara programlarında ve canlı yayınlarında yer vermeyen Özdemir’e kullanıcılar, Ahu’nun Hikayesi videosu altına yorumlar göndererek Özdemir’in bu ve buna benzer anılarını daha çok duymak istediklerini diler getirdiler.

Ahu’nun Hikayesi’nin kısa sürede yayıldığınıve beğenildiğini gören Özdemir ise, yine aynı yerden çektiği “Kaybetmeyi Bilmenin Faydaları” videosuyla Ahu’nun Hikayesi’ne olan ilginin şaşkınlığına değindi. Özdemir video altına ise duygusal bir açıklama bıraktı.

 “Neredeyse son 29 yıldır hemen her gün canlı yayın yapıyorum. Kendimden zaten çok az bahsederim ama ilk kez kişisel bir hikayemin insanları bu kadar etkilediğini gördüm. Şaşırdım. Demek ki 2 dakikada olsa içten yapılan bir paylaşım bambaşka kalplerde bambaşka yaraların kabuklarını kaldırabiliyormuş. Benim ki çocukça yaşanamamış bir aşk hikayesinin 33 yıl sonra bir an aklıma gelmesiydi.  Hayatı ertelemeyin. Hele sevgiyi, aşkı hiç yarına bırakmayın… Ahu’nun ruhu şad olsun.”

Henüz izlemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler için linki bırakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir