23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın

Conversion Summit 2014

Webrazzi’nin etkinlik ortağı olduğu ve HAKsystems şirketi tarafından ilk kez organize edilecek olan CONVERSION SUMMIT 2014, 19 Kasım’da Swissotel The Bosphorus’ta e-ticaret profesyonellerini buluşturuyor. Avrupa’nın 30 lider konuşmacısı, Conversion sırlarını ve kar etmenin yollarını sektör temsilcileriyle paylaşacak.

Tool liderleri ile iş bağlantıları kurmak için etkili platform 40’tan fazla danışmana ve uluslararası ağa sahip olan, Almanya’nın lider Conversion optimizasyon sağlayıcısı Web Arts AG (Konversionskraft) HAKsystems şirketi ile işbirliğini bu zirvede duyuracak. Şirket kurucusu Andre Morys 5 kişilik ekibi ile Tool kullanmadan da dönüşüm oranının nasıl yükseltileceğine dair workshop’ta ayrıntılı bilgileri paylaşacak. Panellerde Türkiye’nin üst düzey 20 e-ticaret şirketinin CTO ve pazarlama yöneticileri CONVERSION SUMMIT 2014’ün moderatörlüğünü üstlenecek. Organizatörler tarafından gerçekleştirilecek olan Speed Meeting’ler ise bu sektörde iş bağlantıları kurmak isteyen yöneticilere etkili bir platform sağlayacak. Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketleri en yeni çözümlerini tanıtacak.

Sektöre ışık tutacak konferansın konu başlıkları ise Multi & Omnichannel Commerce, Data Driven & Big Data, RoPo Stratejileri, dönüşüm oranı Tool kullanılmadan nasıl sağlanır, Lead Generation, Landing Page Optimizasyonu ve Online2Offline ölçümü olacak. Avrupa ve Almanya’da lider olan Fact Finder, prudsys, acardo, btelligent, webdata solutions, maxymiser, DigitalSync, VeInteractive, Dymatrix Consulting Group, abalo media ve meinKauf gibi şirketler bu zirvede stantlarıyla ziyaretçilere en yeni çözümlerini sunacak.

Etkinliğin detaylarını incelemek ve bu eşsiz etkinliğe kayıt yaptırmak için; http://conversion.com.tr/conversion-summit-2014/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir