Okuduğunuz Yazı
Clicks’us Digital Kurucu Ortağı Özgür Gündüz, Girişim Hareketinde Sizlerle Buluşuyor

Clicks’us Digital Kurucu Ortağı Özgür Gündüz, Girişim Hareketinde Sizlerle Buluşuyor

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen ve girişimcilik alanında farkındalık yaratma odaklı etkinliklerden birisi seminerlerimizdir. Konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenimiz seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktaracaktır. Bilgi, deneyim ve önerilerin paylaşılacağı seminerimizde ayrıca eğitmenimize sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulacaksınız.

Etkinliğimiz ÜCRETLİDİR.

Lütfen http://www.raklet.com/girisimhareketi/events adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Program Akışımız:

19:00-19:30 Buluşma ve Kayıt

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Seminer 1.Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara / Networking

20:45-21:30 Seminer 2.Bölüm (45 dakika)

İlginizi Çekebilir

Seminer Konusu: İşinizin kalesi Dijital, Dijital’in kalesi SEO

Seminer İçeriği: Her girişimci ve adayı için en önemli pazarlama kanallarından biri olan dijital pazarlamanın en temel kalesi olan SEO’nun temelleri, web sitenizi planlarken nelere dikkat etmelisiniz, nasıl bir web sitesine sahip olursanız arama motorları sizi daha çok sever ya da sevmez birlikte uygulamalı olarak göreceğiz. Organikte başarılı olmuş büyük markalar neler yapıyorlar? Nelere dikkat ediyorlar ve bunları neden yapıyorlar? Başarılı örnekler ile keşfetme fırsatı bulacağız.

Eğitmen: Özgür GÜNDÜZ, Clicks’us Dijital Pazarlama Müdürü

Eğitmenimiz Hakkında: Beykent Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına yazılım uzmanı olarak başladı. Dört yıllık yazılım dünyası deneyiminden sonra çeşitli web sitelerinde kıdemli yazılım uzmanı ve dijital pazarlama sorumlusu olarak çalıştı. 2013 yılında Seogaste’yi kurdu ve “Web tasarım”, ”Forex” gibi rekabetli sektörlerde organik başarılar elde etti. 2016 yılına kadar Seogaste adında yönettiği SEO projelerini artık Clicksus adı altında kurumsallaştırdı.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost