Centrum Kids Artık Türkiye’de

ds-damat

4-10 yaş arası çocuklar için multi vitamin ve multi mineral içeriğiyle, takviye edici gıda ürünü Centrum Kids Türkiye’de eczanelerdeki yerini aldı. Çocuklarda büyüme, bilişsel gelişim ve kemik gelişimi gibi alanlarda besin takviyesi görevi gören; doğal çilek ve ahududu aromalarıyla çocuklar için çiğnenebilir tablet formunda ve tek tek paketlenmiş blister ambalajında sunulmaktadır.

Centrum Kids Türkiye’de

Dört ana mineral ve vitaminle zenginleştirilen içerik, çocukların büyümesine katkı sağlarken, bilişsel ve kemik gelişimlerine de yardımcı olur. Centrum KIDS’in içeriğinde bulunan iyot, çocukların normal büyümesine katkı sağlar. Aynı zamanda içeriğindeki D vitamini de çocukların normal bilişsel gelişimlerine, kalsiyum ise normal kemik gelişimlerine destek sağlar. Centrum KIDS’in doğal çilek ve ahududu aromasıyla çiğnenebilir tablet formu, Pfizer kalitesiyle çocuklar için özel üretilmiştir. 

Centrum Kids Türkiye’de

Pfizer, 160 yılı aşkın süredir “çığır açan yeniliklerle hastaların hayatlarını değiştirmek” amacıyla çalışmaktadır. Bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlar. Diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların en yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer’de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından bu yana Türkiye’de kesintisiz üretim yapan ve ülkemize yüksek teknoloji transfer eden yerli üreticidir. Yıllar içinde geliştirdiği üretim kapasitesi ve devam eden ürün transferlerinin de tamamlanması ile birlikte aşı dahil ürünlerinin hacimde %90’ı, değerde %64’ü yerli üretilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir