2 1 xpazarlama turkiye

Cancan Meyve Presleri, Ahtapot Sosyal Medya’yla Aynı Sularda!

ds-damat

ARGE ve inovasyon ödülleri bulunan, 2018’de ihracat hacmiyle İDDMİB sıralamasında ilk 1000 firma arasında yer alan Cancan Meyve Presleri, dijital iletişim çalışmalarını artık Ahtapot Sosyal Medya ile el ele yürütecek.

1958’de portakal sıkma makinalarının üretimini yaparak sektöre giren Cancan Meyve Presleri, 65 yıldan beri ürettiği çeşitli mutfak ekipmanlarıyla işimizi hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor; 6500m2 tesislerinde Meyve Suyu, Hazırlık ve Yıkama Ekipmanları üretimini yaparak 65 ülkede ihracat yapıyor. 

Cancan Meyve Presleri’nin tercihi olan Ahtapot Sosyal Medya, Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı bünyesindeki 12 farklı markanın yanı sıra; Aydın Doğan Vakfı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Darüşşafaka Cemiyeti, DB Schenker Arkas, DeFacto Europe, Ducray, Eau Thermale Avène, Endeksa, MADO, Mapfre Sigorta, Mitsubishi Heavy Klima, Selfit, NAKO ve WWF-Türkiye gibi pek çok değerli markanın ve kurumun dijital & kreatif çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Markanızı başarıya ulaştıracak sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon, fotoğraf çekimi ve monitoring gibi ihtiyaçlarınızın çözümü için Ahtapot Sosyal Medya’nın deneyimli ve kreatif ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahtapot’un, Cancan Meyve Presleri iş birliğine özel Instagram’da yayınladığı dikkat çekici “Hoş geldin!” paylaşımını ise aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/C0RcyBooFly/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir