E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Burger King Sevgililer Günü’nde Aşka Doyuruyor!

Burger King®, Sevgililer Günü’nde lezzet tutkunlarını Instagram hesabına davet ederek Whopper® Menü kazanma fırsatı sunuyor.

Her dönem sunduğu farklı yenilik ve sürprizlerle fark yaratan vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, bu Sevgililer Günü’nde de hem aşka hem lezzete doyuruyor. Instagram hesabındaki mesaj kutusu üzerinden lezzetseverlere ikonik lezzeti Whopper®’ı tavlama fırsatı sunan Burger King®, en yaratıcı tavlama mesajlarını bekliyor.

Whopper®’ı Tavla Aşka Doy!

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, Sevgililer Günü’nde hem bütün Türkiye’ye aşkını duyurmak isteyen hem de Burger King® lezzetine doymak isteyenleri Instagram hesabına çağırıyor. 14 Şubat’ta Burger King®, Instagram hesabında yer alan hikayedeki Whopper®’ı etkileyici mesajıyla tavlamayı başaranlar doyurucu Whopper® eti ve büyük boy doyurucu susamlı sandviç ekmeği ile Whopper® Menü, jüri özel ödülü alanlar ise Whopper® Menü’de %20 indirim kazanıyor.

TAB Gıda Lezzetlerine Kesintisiz Erişim Sürüyor Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İlk günden itibaren #evdek®al hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda, Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, Yemek Sepeti’nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı üzerinden güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında hem görev yapan çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, ürün güvenli paket haline getiriliyor. Sipariş uygulamaları üzerinden ‘Siparişimi Kapıya As’ ve ‘Temassız Teslimat’ seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ’Güvenli Paket’ uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir