Okuduğunuz Yazı
Burger King, MCDonalds’a Destek Çağrısı Yaptı

Burger King, MCDonalds’a Destek Çağrısı Yaptı

Burger King’den sektörü bir araya getiren kral hareket!

Burger King’in sağlık çalışanlarına yönelik başlattığı destek çağrısı sektörün diğer temsilcilerinin de katılımıyla çığ gibi büyüyor.

Burger King’in dünyamızda ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarına yönelik sektörün büyük oyuncularına yaptığı destek çağrısı karşılık buldu.

Burger King, sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrıyla “Bizim için gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler! Yorgunluğunuzu bir nebze olsun dindirebilmek en büyük mutluluğumuz” diyerek sağlık çalışanlarına desteğini bir kez daha yineledi.

Burger King’in #saglıkcalısanlarıicinyanyanayız etiketi ile “Biliyoruz ki siz de destek oluyorsunuz, gelin bu hareketi birlikte büyütelim!” diyerek sektörün önde gelen oyuncularına yaptığı çağrı büyük ilgi gördü. Sektör temsilcisi markalar ardı ardına sağlık çalışanlarına yönelik kampanyalar başlatarak bu çağrıya cevap verdi.

İlginizi Çekebilir

Sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla, ilk çağrıyı başlatan Burger King, Mc Donald’s’a sosyal medya üzerinden meydan okudu. Burger King’in bu çağrısına sessiz kalmayan Mc Donald’s da KFC’yi; KFC Domino’s Pizza’yı; Domino’s Pizza ise Little Caesars’ı hastanelerde sağlık çalışanlarını yalnız bırakmamaya davet etti.

#yanınızdayız #yanyanayız

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost