Boğaziçi Sales Challenge’a Başvurular Başladı.

damattween

Pazarlama Türkiye olarak üniversite kulüplerini ve projelerini desteklemeye devam ediyoruz. Pazarlama Türkiye’nin Medya sponsoru olduğumuz Boğaziçi Sales Challenge’a başvurular başladı. Türkiye’nin ilk ve tek satış yarışmasının bir parçası olmaya hazır mısın?

Satış alanında kariyer hedefleyen ve satışı bizzat deneyimlemek isteyen öğrencilerin buluşma noktası Boğaziçi Sales Challenge’ın son başvuru tarihi 12 Mart!

Türkiye’nin en köklü kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün Satış Pazarlama alt kurulu imzalı etkinlik; aynı zamanda yarışmanın katılımcılarına 18-19 Mart tarihlerinde sertifikalı satış eğitimi Boğaziçi Sales Challenge Akademi fırsatı da sunuyor.

Ön elemelerin ardından 8-9 Nisan’da Johnson&Johnson, Şişecam ve Republika Acedemic Aparts sponsorluğunda gerçekleşecek olan ana etkinlik ise 2 etaptan oluşuyor. İlk etap olan strateji etabında yarışmacılara bir vaka verilip buna bir çözüm bulmaları ve bu çözümü jüri önünde sunmaları istenmektedir. 2. etap olan negotiation etabında ise yarışmacı grup sahnede bir jüri ile karşılıklı oturup, bilgileri bizim tarafımızdan verilmiş bir ürünü karşısındaki jüriye satmaya çalışmakta ve ikna yeteneklerini göstermektedir.

Sen de bu ilkin bir parçası olmak ve yurtdışı ve staj ödülü gibi birbirinden güzel ödüllerin sahibi olmak istiyorsan 2 kişilik grubunu kur ve hemen başvur!

Başvuru ve detaylı bilgi için: bsc.buik.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı

34342 Bebek-İstanbul

  1. +90 212 257 5798
  2. +90 212 359 6814
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir