23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın

Boğaziçi Marka Zirvesi 9 Aralıkta Başlıyor !

bmz-banner-720x300pxTürkiye’nin en köklü öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Satış ve Pazarlama Alt Kurulu bu sene 4. Boğaziçi Marka Zirvesi’ni düzenliyor.

  • Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün altı alt kurulundan biri olan Satış ve Pazarlama Alt Kurulu satış ve pazarlama ilgilisi, birikimi ve yeteneği olan üniversite öğrencilerinin bu alanlarda kendilerini geliştirmesine olanak sağlamayı amaçlar. Satış ve Pazarlama Alt Kurulu, bu amaçlar doğrultusunda düzenlediği etkinliklerde Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün 63. Yıllık birikiminden aktif bir şekilde yaralanarak satış, marka ve pazarlama dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmekte, deneyimleri değer olarak öğrencilere döndürmeye çalışmaktadır.
  • İleride marka ve pazarlama alanında bölgesel ve ulusal başarılara imza atma potansiyeline sahip üniversite öğrencilerini sektörün önde gelen isimleriyle buluşturmayı ve deneyim aktarımını sağlamayı amaçlayan Boğaziçi Marka Zirvesi 9-10-11 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde, Garanti Kültür Merkezi’nde düzenlenecektir.
  • Etkinliğin sponsorları arasında Loreal, Anadolu Grubu, Yıldız Holding ,Colgate Palmolive, Henkel, KPMG,Eczacıbaşı ve Eti gibi alanlarında öncü markalar bulunuyor.
  • Açılış konuşmalarını etkinlik direktörümüz Duhan Eşiyok ve Marka Okulu’ndan Kaan Varnalı’nın yapacağı etkinlikte sponsor markalardan CMO,  CEO, Pazarlama Müdürü gibi üst düzey yöneticilerin katılımıyla  markalarla ilgili caselerin, hikayelerin ve ilgi çekici içeriklerin paylaşılacağı marka oturumları gerçekleşecek. Bunlara ek olarak Mutfak Sanatları Akademisi kurucusu Mehmet Aksel’in katılımıyla renkli bir oturum da etkinlikte yer alacak.  Markalar Fısıldıyor ve Mey İçki ortaklığında gerçekleşecek oturumda ise ilgi çekici bir case analizi yapılacak. Sportsnet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm’ün katılımıyla gerçekleşecek Spor Odaklı Pazarlama İletişimi oturumunda spor ve pazarlamanın iç içe geçtiği vakalara yer verilecek. Etkinliğe renk katacak oturumlardan diğer ikisi ise Batesmotelpro ile Viral Pazarlama ve Pazar günü gerçekleşecek Chromas konseri olacak. Vodafone Pazarlama Müdürü Fatih Uysal’ın katılımıyla gerçekleşecek Vodafone Arena:Temelinde Aşk Var oturumu ise merakla beklenen oturumlardan.

bmz-afis

Boğaziçi Marka Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için resmi internet sitelerimiz www.buik.net veya bogazicimarkazirvesi.buik.net ‘i  ziyaret edebilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı
34342 Bebek-İstanbul
T. +90 212 257 5798
F. +90 212 359 6814

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir