E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

BNP Paribas Cardif’ten yeni dijital kampanya: “Değiştir Dünyanı”

2008 yılından beri Türk sigortacılık sektöründe hizmet veren BNP Paribas Cardif, insanların içinde bulunduğu anın tadını çıkardığında hayatın daha güzel olacağını vurguladığı dijital kampanyasını yayına aldı. “Değiştir Dünyanı” adlı kampanya kapsamında Cardif, hayatın en güzel anlarında insanların içini rahat ettirmeyi hedeflediği çözümlerini, dijital platformlardan sunduğu iki yeni film ile anlatıyor.

Tick Tock Boom imzalı dijital filmlerde, BNP Paribas Cardif’in sunduğu çözümlerle insanların hayatlarında fark yaratıp, değer kattığı sigorta ürünlerinden “Kadına Değer Sigortası” ve “Eğitim Geleceğim Sigortası” esprili bir dil ile anlatılıyor. Kampanya filmlerinde, kişilerin beklenmedik olaylara karşı tedbir alıp kaygılarından arınması ve hayatlarındaki güzelliklere odaklanması mesajı veriliyor. 

Kadına Değer Sigortası ile kadınlar mutlu anlara odaklanabilir 

“Değiştir Dünyanı” kampanyasının ilk filminde, kadın kanserlerine yönelik çözüm sunan Kadına Değer Sigortası konu alınıyor. Kadın kanserlerinin her geçen gün artması ve daha çok kadını tehdit etmesi sebebiyle geliştirilen bu ürün, kadın sigortalıların kadına özgü kanser türlerinden birine yakalanması durumunda oluşabilecek finansal güçlüklere karşı onları güvence altına almayı amaçlıyor. Filmde, BNP Paribas Cardif’in kadınlara ürün kapsamında sunduğu manevi desteğin altı çiziliyor. Kadına Değer Sigortası ile kadınların, hayatın sunduğu beklenmedik durumlara karşı önlem almaları gerektiği, böylece kaygılarından uzaklaşabilecekleri hatırlatılıyor.  

Eğitim Geleceğim Sigortası ile çocukların eğitimleri koruma altında

Kampanyanın ikinci filminde ise ebeveynlerin, başlarına gelebilecek bir kaza olasılığında çocuklarının eğitimlerini koruma altına alma çözümünün BNP Paribas Cardif Eğitim Geleceğim Sigortası olduğu vurgulanıyor. “Eğitim Geleceğim” ürünü ile çocuklar geleceğe umutla bakarken, ebeveynler de rahat bir nefes alıyor. 

#DeğiştirDünyanı

Künye

Reklamveren: BNP Paribas Cardif Türkiye
Reklamveren Ekibi: Işıl Akgüney, Hikmet Akşehirlioğlu
Reklam Ajansı: Tick Tock Boom 
Yaratıcı Yönetmen: Gürkan Gürel
Yönetmen: Can Evrenol
Görüntü Yönetmeni: Doğan Sarıgüzel
Marka Direktörü: Elif Batan
Proje Yöneticisi: Bensu Şengül
Metin Yazarları: Ayberk Sözer, Oktay Erdoğan, Ulaş Oral
Grafik Tasarım: Maya Bengü Öztürk
Sosyal Medya: Duygu Küçük
Yapımcı: Ahmet Üzgün
Sanat Yönetmeni: Elif Domaniç
Ses Tasarım: Savaş Biner
Dış Ses: Mazlum Kiper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir