BluTv’den Yeni İnternet Dizisi 7 Yüz

ds-damat

Fi, Masum, Sahipli, Çalınmış Hayatlar ve Görünen Adam’dan sonra internet dizileri hayatımıza girmeye devam ediyor. En son BluTv de 7 Yüz dizisi ile izleyicilerin karşısına çıktı. Dizinin yönetmenliğini dört farklı isim: Tunç Şahin, Umut Aral, Ceylan Özgün Özçelik ve Alphan Eşeli yapıyor.

Her bir bölümü altmış dakika uzunluğunda olan dizinin En Büyük Günahlar ve Prosedür isimli iki bölümü yayınlandı. Aynı evrende geçen yedi farklı hikayede karakterler en karanlık taraflarıyla yüzleşecekler.

Bu Cuma da Hayatın Müziği isimli üçüncü bölüm yayınlanacak. Başrolde psikolojik sorunlarıyla mücade eden bir kadının traji komik hikayesini canlandıran Damla Sönmez’i izleyeceğiz.

Normalde televizyonda görmeye alışık olmadığımız usta oyuncu Genco Erkal da oyuncular arasında. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda ayrıca Tilbe Saran, Engin Hepileri, Cem Davran, Ekin Koç, Dolunay Soysert, Melisa Sözen, Belçim Bilgin, Sinan Tuzcu, Pınar Göktaş, Merve Dizdar ve Tuğrul Tülek yer alıyor.

Yeni sezonda Blutv’nin bir diğer sürprizi ise ilk iki sezonunu Youtube’dan izlediğimiz Sıfır Bir ‘Bir Zamanlar Adana’da’ dizisinin BluTv’ye geçmesi oldu. Sınırlı imkanlarla çekildiği halde kısa sürede beğeni toplayıp popülerleşen diziye BluTv’nin desteği pek çok artı ekleyecek.

https://youtu.be/6dTU2REC4Bo

 

BluTv dizilerinin sayısını çoğaltırken Puhu Tv de online dizilerinin arasına yeni yapımlar ekleyecek mi merak içindeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir