Bir Konu Bir Konuk’un Mart Ayı Konuğu: Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp

damattween

Pazarlama Türkiye olarak iletişim sponsoru olduğumuz ve desteklediğimiz ”Bir Konu Bir Konuk”, Mart ayında ”Kadın” temasıyla katılımcılarını Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp ile buluşturuyor. 22 Mart Çarşamba günü ”Hem Genç Hem Kadın” konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

pelin_akin_ozalap (1)”Bir Konu Bir konuk”, Mart ayında katılımcıları ve Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp ile ilham dolu bir söyleşiye hazırlanıyor. ”Bir Konu Bir konuk” konuğu, 2010 yılında İngiltere’de Surrey Üniversitesi İspanyolca İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra iş hayatına Madrid’te Deutsche Bank Finans departmanının Strateji bölümünde başladı. Türkiye’ye döndükten sonra kariyerine TAV Havalimanları Holding’de devam ederek MT Programına katıldı. DEİK İspanyol İş Konseyi’nde ve DEİK İngiliz İş Konseyi’nde farklı çalışma gruplarında yer alan Pelin Akın Özalp, Duke of Edinburgh International Award Türkiye Programı’nın Genel Başkan Yardımcılığı, London School of Economics’de (LSE) kurulan Çağdaş Türkiye Araştırmalar Kürsüsü’nde 2010 yılından bu yana Danışma Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Türkiye ve İngiltere arasındaki siyasi, ekonomik ve kültürel alandaki ilişkilerin güçlendirilmesi amacıyla 2011 yılında kurulan Tatlıdil Forumu’nun organizatörlüğünü üstlenen Pelin Akın Özalp’in TÜSİAD, TİKAD, TÜRKONFED, Genç Başkanlar Organizasyonu (YPO), B-20 Yürütme Kurulu’nda Altyapı ve Yatırımlar Komitesi, TOBB Genç Girişimciler Danışma Kurulu, Dünya Ekonomi Forumu Küresel Şekillendiriciler ve Gayrimenkul için Strateji Platformu (GİSP) üyelikleri bulunmaktadır. Ayrıca, 2015 yılında TÜSİAD Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği’ne ve TÜRKONFED, PODEM ve TAİDER Yönetim Kurulu Üyelikleri’ne seçilmiştir. Şu anda TAV Havalimanları Holding Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi, Akfen Holding Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği ve Akfen GYO Yönetim Kurulu Üyesi olan Pelin Akın Özalp ile Bir Konu Bir Konuk Mart ayı söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında StartersHub’ta gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp’e sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

“Bir Konu Bir Konuk” etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için iletişim@birkonubirkonuk.com.tr adresine mail gönderebilir, öğrenci kayıt işlemlerini buradan, mezun kayıt işlemlerini ise buradan gerçekleştirebilirsiniz (*Not:Etkinlik öğrencilere ücretsiz, mezun katılımcılar için kişi başı 30tl’dir. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacaktır. Etkinlik kayıtlarının etkinlik tarihinden 3 (üç) gün öncesine kadar yapılması gerekmektedir).

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Melisa Gürtan
Basın İlişkileri Sorumlusu
mgurtan@birkonubirkonuk.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir