Bien Seramik’in Yeni Nesil Seramik Anlayışı Yeni Reklam Filmiyle Tanıtıldı.

BİEN SERAMİK “DAİMA GENÇ DAİMA YENİ” SLOGANI İLE
YENİ REKLAM FİLMİ HAZIRLADI

KAPLAN’IN BAKIŞIYLA BİEN MEKANLARI

Bien Seramik’in yeni reklam filmi Mayıs ayında gösterime başladı. Bien’in markasını konumlandırdığı “yeni nesil seramik” anlayışı ile çekilen film 2 ayrı versiyondan oluşuyor. “Daima Genç Daima Yeni” sloganının vurgulandığı reklam filmi birçok mecrada gösterimde olacak.

Seramik markası Bien’in 2017’ye ait reklam filmi gösterilmeye başlandı. Bien’in yeni reklam filminin içeriği “yeni nesil seramik” anlayışı. “Daima genç, daima yeni” sloganının lansmanı niteliğindeki yeni reklam filmi, Bien’in 2017 koleksiyonlarından ürünler içeriyor.

Reklam filminde Bien’in sembolü haline gelmiş Bengal Kaplanı deyim yerindeyse başrolde yer alıyor. İngiliz model Sophia Lord’un, Bien tasarımları ile donatılmış mekanlarda, estetiği, konforu ve yeniliği nasıl yaşadığını takip ederek izliyorsunuz. Filmde rol alan İngiliz model Sophia Lord’un gençliği, Bien ürünlerinin yeni nesil seramik anlayışıyla adeta yarışıyor.

Çekimlerde; geniş yaşam alanlarında kullanılan Bien ürünlerinin mekanda nasıl bütünlük duygusu yaratabildiğine tanık oluyorsunuz. Bien’in önceki yıllara ait reklam filmlerinde de gördüğümüz Bengal Kaplanı ile seramik ve vitrifiye ürünlerinin özellikleri simgeleştiriliyor. Bien koleksiyonu insan-kaplan-ürün ilişkisi üzerinden anlatılıyor.

Bien koleksiyonları markanın yüzü konumundaki Bengal Kaplanı’nın desenlerindeki gibi birbirinden farklı ve özgün bir görünüme sahiptirler. Bien markasının konumu da tıpkı kaplanın doğadaki varoluşu gibi benzerlikler gösteriyor: Genç, Dinamik, Farklı ve Sınırları Aşan.

 

Bien Seramik Reklam Filmi Künyesi

Reklam veren: Bien Seramik

Reklam veren Temsilcisi: Ebru Şener, Ali Naci Ülkü

Reklam Ajansı: Tezahürad

Yaratıcı Yönetmen: Mustafa Ordaş

Yönetmen: Mahir Birav

Görüntü Yönetmeni: Olcay Oğuz

Cast: Sophie Lord

Müzik: Rahman Altın

Kullanılan Mecralar: Tv – Radyo – Basın – Outdoor – İnternet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir