adv 1200x628 1

Aydın Doğan Vakfı’nın Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

damattween

1996 yılında başladığı faaliyetleriyle, başta kız çocuklarının eğitim hakkına sahip çıkmayı ve tüm çocuklarımıza eğitimde fırsat eşitliği sağlamayı amaç edinen; eğitim, kültür-sanat, spor gibi birçok alanda toplumumuza hatrı sayılır katkılar sağlayarak öncü olan Aydın Doğan Vakfı, iletişim çalışmalarını yürütmek üzere Ahtapot Sosyal Medya’yla buluştu.

Ahtapot Sosyal Medya, Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı bünyesindeki 12 farklı markanın yanı sıra; Aydın Doğan Vakfı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Darüşşafaka Cemiyeti, DB Schenker Arkas, DeFacto Europe, Ducray, Eau Thermale Avène, Endeksa, MADO, Mapfre Sigorta, Mitsubishi Heavy Klima, Selfit, NAKO ve WWF-Türkiye gibi pek çok değerli markanın ve kurumun dijital & kreatif çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Markanızı başarıya ulaştıracak sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon, fotoğraf çekimi ve monitoring gibi ihtiyaçlarınızın çözümü için Ahtapot Sosyal Medya’nın deneyimli ve kreatif ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahtapot’un, Aydın Doğan Vakfı iş birliğine özel Instagram’da yayınladığı dikkat çekici “Hoş geldin!” paylaşımını ise aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.instagram.com/reel/CwpcbfFI3Yg/?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igshid=ZDNlZDc0MzIxNw==

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir