E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Alpet, Personel Kıyafetlerini Yeniledi

Alpet, Türkiye ve KKTC’de bulunan tüm akaryakıt istasyonlarındaki pompa ve market satış personellerinin kıyafetlerini yeniledi.

Çalışanlardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda hazırlanan yeni kreasyonlar, Alpet’in iş güvenliği ve çevre duyarlılığıyla tüm kurumsal yapısında uyguladığı Sağlık, Eğitim, Çevre ve İş Güvenliği (SEÇ-G Kriterleri) dikkate alınarak oluşturuldu.

Gri, yeşil ve beyaz kombinlendi


İlgili standartlar ve yönetmelikler paralelinde özellikle ön sahada çalışan pompa satış görevlileri için zorunlu olan %100 pamuklu ve kolay alev almaz kumaştan imal edilen yeni üniformalar, estetik, dinamik ve daha rahat harekete imkân tanıyacak formda hazırlandı.

Hakim renk olarak grinin tercih edildiği, omuz ve bel kısımlarında yeşil ve beyaz renkli geçişlerle kombine edilen yeni üniformalar, yazlık ve kışlık olarak ayrı ayrı hazırlandı. Kumaş seçimi, tasarımı ve üretimindeki kalitesiyle dikkat çeken Alpet’in yeni üniformaları, enerjiyi ve dinamizmi yansıtan özgün stilleriyle kurum personeli ve saha görevlilerinin yanı sıra müşterilerce de büyük beğeni topladı. Baharı değişimle karşılayan Alpet’te yeni kıyafetler Türkiye ve KKTC genelinde tüm istasyonları renklendirmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir