holding as 1

Alarko Holding Yeni İletişim Ajansını Seçti

Enerji, taahhüt, turizm, tarım, sanayi ve ticaret, gayrimenkul ve yatırım sektörlerinde hayata geçirdiği katma değerli çalışmalarıyla değişimin ve yeniliğin öncüsü olan Alarko Holding’in yeni dönem iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

70 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye ekonomisine ve sosyal hayatına değer katan Alarko Holding, yeni dönem iletişim çalışmaları için Medyaevi İletişim ve Danışmanlık ile anlaştı. Müşterilerine sunduğu entegre çözümlerle sektörde fark yaratan Medyaevi, yeni dönemde Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından olan Alarko Holding’e kurumsal itibar yönetimi, stratejik medya ilişkileri yönetimi, lider ve sözcü iletişimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi ve pazarlama iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Son olarak Alarko Holding ile el sıkışan Medyaevi’nin portföyünde Vodafone, P&G, Ariel, Fairy, Febreze, Oral-B, Zorlu Holding, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Tekstil, PepsiCo Türkiye, Türk Ekonomi Bankası, Tekfen Holding ve Grup Şirketleri, MediaMarkt, Michelin, TAB Gıda, ETİ, Aksigorta, Bioderma, FLO Group ve Sirena Marine gibi ülke ekonomisine yön veren onlarca marka yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir