ahtapot sm

Ahtapot Sosyal Medya Social Media Analyst Arıyor

damattween

Veri yorumlaması ile yeni markalarımızın sosyal medya dünyasını yönlendirecek stratejik bir Social Media Analyst arıyoruz!

✔ Başarıya giden yolun veri analitiğinden geçtiğini bilen, 💪
✔Microsoft Office programlarına hakim, 📝
✔ Sosyal medya mecralarını yakından takip eden, 🤓
✔ İletişimi güçlü, çözüm odaklı, analitik düşünebilen, 👍

Hiç durma, hemen REF: SMA mail başlığıyla kariyer@ahtapotsm.com‘a başvur. Mecidiyeköy’deki ofisimizde buluşalım, seni de Ahtapot’lu yapalım. 💪 🐙

🐙 Ahtapot’ta seni bekleyenlerden bazıları:

Özel sağlık sigortası, Sodexo, büyüyen ve ödüllü bir ajansta başarılı bir kariyer fırsatı, eğitim masraflarının Ajans tarafından karşılanma imkanı, huzurlu ve eğlenceli bir ofis ortamı, masa tenisi, langırt, tavla turnuvaları, teras partileri, özel etkinlikler, en keyifli kutu oyunları, projeksiyon ile film akşamları…

Son olarak; Ahtapot Sosyal Medya olarak, tüm iş başvurularını Eşitlik ve Ayrımcılık Yasağı İlkesine tamamen bağlı kalarak değerlendirmeye alıyoruz.

Gelecekteki iş arkadaşlarımızın başvurularını incelemeye aldığımızda Medeni Durum / İnanç / Irk / Yaş / Cinsiyet Kimliği / Cinsel Yönelim / Engellilik gibi hiçbir şekilde tercih yapılamayacak veya tercihe zorlanamayacak kişisel özellikler temeline dayanarak eşit başvuru değerlendirme süreçleri yürütüyor ve eşit olanaklar sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir