E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Academia: “One Step Further to Your Career!”

Pazarlama Türkiye olarak sponsoru olduğumuz Türkiye’nin en önemli Pazarlama Kampanyası Yarışmalarından olan Just-Marketing’i düzenleyen ODTÜ İşletme Topluluğu yepyeni bir etkinlik ile öğrencilerin karşısına çıkıyor!

Öğrencileri iş yaşamına hazırlamak adına çalışmalarını hız kesmeden sürdüren ODTÜ İşletme Topluluğu, her yıl yeni ve daha iyi aktivitelerle üniversite öğrencilerini daha kalifiye bir şekilde mezun etmek adına birçok yeniliğe imza atıyor. Türkiye çapında tüm üniversitelerin katılımına açık aktiviteleri ile adından söz ettiren ve birçok listede Türkiye’nin en iyi 3 öğrenci kulübü arasında yerini alan topluluk, yeni ve dopdolu bir aktivite hazırladı. Aktiviteyi düzenleyen Pazarlama & İletişim Komitesi Direktörü Gülşah ÖZTÖRÜN‘ün “Topluluğun yeni bebeği” olarak tanımladığı aktivitenin adı:

ACADEMIA!

ODTÜ İşletme Topluluğu’nun bu yıl ilkini düzenleyeceği Academia başlıyor! Geçtiğimiz yıllarda Gelişim Akademisi ismiyle gerçekleştirilen aktivite bu yıl yenilenen formatıyla 28 Kasım günü ODTÜ kampüsünde gerçekleştirilecek.
P&G(Procter&Gamble) Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Academia, ODTÜ İİBF B Binasında, G102 numaralı amfide 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile buluşacak.

Aktivite dili İngilizce olan ve mülakat teknikleri, ikna teknikleri, Networking’in gücü, imaj yönetimi gibi konularda alanında uzman kişiler tarafından verilecek eğitimleri içeren Academia’nın programı ise şu şekilde:

13.45 – 14.30 : Cem Canikoğlu – Türkiye/Kafkas ve Güneydoğu Avrupa Bölgesi Yetenek Yönetimi Yöneticisi – Mülakat Teknikleri (P&G)

14:30-14:45: Break

14.45 – 15.30 : Güliz Büyüközer – Eğitim ve Gelişim Yöneticisi – İş Hayatında Networking’in Önemi (3M)

15:30-15:45: Break

15.45 – 16.30 : Barbaros Şansal – Terzi Yamağı – İş Hayatında İmaj Yönetimi

16:30-16:45: Break

16.45 – 17.30 : Özgün Şahin – Türkiye Toptan/Perakende ve Geleneksel Kanallar Yöneticisi – Kavramsal Satış & İkna Teknikleri (P&G)

*Etkinlik ÜCRETSİZ olup, katılım kontenjanla sınırlıdır!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir