1200x628 2.1

Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı 5 Markası İçin Ahtapot Sosyal Medya’yı Tercih Etti!

damattween

Türkiye’nin iyileştiren gücü Abdi İbrahim, tüketici sağlığı alanında hizmet veren 5 değerli markasının dijital iletişim çalışmaları için Ahtapot Sosyal Medya’yı tercih etti.

Ahtapot Sosyal Medya ile 2023’te başlayan iş birliği kapsamını genişleten Abdi İbrahim; Berroxin, Moodify, Çinkopast, Lysodefense ve Satylia markalarının da dijital iletişimini Ahtapot ekibine emanet etti.

Ahtapot Sosyal Medya, Abdi İbrahim markalarının yanı sıra; Darüşşafaka Cemiyeti, TÜYAP, DB Schenker Arkas, Endeksa, İnci Holding, MADO, Mapfre Sigorta, Napoli Antica, Gratis gibi pek çok değerli markanın ve kurumun dijital & kreatif çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Markanızı başarıya ulaştıracak sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon, fotoğraf çekimi ve monitoring gibi ihtiyaçların çözümü için Ahtapot Sosyal Medya’nın deneyimli ve kreatif ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahtapot’un, Abdi İbrahim Tüketici Sağlığının 5 markası ile iş birliğine özel Instagram’da yayınladığı dikkat çekici “Hoş geldin!” paylaşımını ise aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/C5ORIcPIZnp/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir