E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
bmz banner biletino 960x420px

8. Boğaziçi Marka Zirvesi’ne Sayılı Günler Kaldı

Türkiye’nin önde gelen pazarlama etkinliği Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl 22-23 Mayıs tarihlerinde “Fly Me to the Top” mottosuyla gerçekleşecek. Pazarlama Türkiye olarak sponsorları arasında yer aldığımız zirvede katılımcılar etkinlik sonunda “Katılım Sertifikası” almaya da hak kazanacaklar.

KİMLER KATILACAK?

Boğaziçi Marka Zirvesi’nde lider markaların zirvedeki isimleri ağırlanacak. Bu doğrultuda Karikatürist Erdil Yaşaroğlu, Gazeteci Selçuk Tepeli, LEGO Pazarlama Direktörü Tuna Canatar, Acun Medya Yönetim Kurulu Üyesi İrem Kanan başta olmak üzere alanında uzmanlaşmış, duayen isimler katılımcılarla buluşacak.

NE ZAMAN/NASIL GERÇEKLEŞECEK?

8. Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl 22-23 Mayıs tarihlerinde online olarak gerçekleşecek. Katılımcılara giriş bilgileri mail yoluyla iletilecek. Günde 8 oturumun olacağı etkinlikte oturum aralarında da sürpriz aktiviteler ve çekilişler olacak.

OTURUM KONULARI NELER?

“Pazarlamada Hedefleri Belirlemek Pazarlamanın Özgün Stratejileri”, “Haber Medyasının İlerleyişi ve Geleceği” ve “Sporda Marka Değeri Oluşturmak NBA Basketbolu Nasıl Marka Haline Geldi?” gibi spordan pazarlamaya, modadan medyaya her alanın trend konularına değinilecek.

NASIL SONLANACAK?

23 Mayıs tarihinde sonlanacak olan etkinlikte belli bir süre katılım göstermiş katılımcılar “Boğaziçi Marka Zirvesi Katılım Sertifikası” almaya hak kazanacaklar.

Nasıl Katılınır?

Biletler için: https://biletino.com/tr/e-bzk/bogazici-marka-zirvesi/

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için: https://bmz.ikboun.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir