23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın

5. Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Günleri, 25-29 Kasım’da Düzenlenecek

65. yılını dolduran Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Günleri’nin 5.sini düzenliyor. Yönetim ve liderlik alanında kendini kanıtlamış ve sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek olan Yönetim ve Liderlik Günleri bu yıl #leadtheway mottosuyla 25-29 Kasım tarihinde online platformda gerçekleşecek.

Pazarlama Türkiye olarak sponsorları arasında yer aldığımız Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Günleri, ‘Bugünün liderlerini geleceğin liderleriyle buluşturmak’ fikrinden ilham alarak gözünü zirveye diken üniversite öğrencilerine kariyer yollarında ‘iyi ki’ ile anımsayacakları eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor.


Yapı Kredi ana sponsorluğu, Reckitt Benckiser, Ford Otosan, Yıldız Holding gibi markaların sponsorluğunda gerçekleşecek Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Günleri, 25-26-27 Kasım tarihleri boyunca online oturumlar halinde gerçekleşecek. 28-29 Kasım’da ise CV elemesi kapsamında seçilecek öğrenciler online case çözümleri ve online mülakatlara katılma şansı yakalayacak.

Etkinlikte Ford Otosan İnovasyon ve Yeni Girişimler Direktörü Gül Ertuğ, Blu Tv CHRO’su
Coşkun Özcan ve İçerik Direktörü Deniz Şaşmaz Oflaz, Reckitt Benckiser Türkiye
Genel Müdürü Abhishek Chuckarbutty ve YapıKredi İnsan Kaynakları Genel Müdür
Yardımcısı Hakan Alp gibi isimler ağırlanacak.


Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için buraya, kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir