2019’da Markaların Ramazan Bayramı Paylaşımları

Markaların Ramazan Bayramı paylaşımları , her yıl olduğu gibi bu yıl da izleyenleri hem gülümsetti hem de hüzünlendirdi. Günümüz çağında bayramlar tatil olarak nitelendirilse de markalar, büyükleri ziyaret etmeyi ve küçükleri sevindirmeyi günümüz koşullar çerçevesinde ele aldı.

Çocukların sevdiği “Şeker Bayramı” söylemiyle markaların en çok sevilen Ramazan Bayramı paylaşımlarını sizler için derledik. Mutlu bayramlar dileriz. 🙂

Markaların Ramazan Bayramı Paylaşımları

1. Garanti Bankası

Garanti Bankası çalışanlarına “bayram harçlıklarınla aldığı ilk şey?” , “bugün harçlık alsan ne yaparsın?” ve “bayramın en sevdiğin yanı?” gibi sorular sorarak Garanti Bankası ailesi olarak, bayramı kutladı.

Garanti Bankası Ramazan Bayramı 2019

2. Kent

Kent, bu yıl Ramazan Bayramı’nı “bayramda ailemizle olamazsak, bayramlaşır aile oluruz.” mesajı ve #aileoluruz hashtagi ile aile kavramına dikkat çekerek kutladı.

Kent Ramazan Bayramı 2019

3. Şölen

Geçtiğimiz ay 30’uncu yaşını #HayatSanaŞölen hashtagiyle kutlayan Şölen, Ramazan Bayramı’nı da #BayramSanaŞölen etiketiyle yayınladığı reklam filmiyle karşıladı. Bu reklam filminde heyecanla başlayan bayramların birlik, beraberlik ve paylaşım ile Şölen’e dönüşeceği mesajını verdi.

Şölen Ramazan Bayramı 2019

4. Algida

Algida, Ramazan Bayramı’nı Maraş Usulü dondurmasını ön plana çıkararak “Sevdiklerinizle tatlı bayramlar” mesajı ile kutladı.

Algida Ramazan Bayramı 2019

5. Ülker

Ülker, bayramın gelenekselliği ile üretim sürecini birleştirdiği reklam filmi ile karşımıza çıktı. Heyecanla, özenle ve sevinçle evlere mutluluk getireceği mesajını vererek #Bayramın1numarası hashtagi ile Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Ülker Ramazan Bayramı 2019

6. Twigy

Twigy, bu yıl “Misafir umduğunu değil bulduğunu mu giyer?” sorusuna dikkat çekerek karikatürize ettiği bir paylaşım ile Ramazan Bayramı’nı kutladı. Paylaşımın sonunda Getir ile iş birliğini de vurgulayarak “Twigy’lerin ayağına gelsin, misafirlerin rahat etsin!” mesajını verdi.

Twigy Ramazan Bayramı 2019

7. Torku

Torku, geleneksel bayramlar ile dijital dünyayı birleştirerek “Face’den çıkardım ama kalbimden çıkarmadım.” diyaloğu ile karşıladı bizi. Reklam filminin sonunda ise “Bayrama küs girilmez.” geleneğine dikkat çeken Torku, “Bayram bizim hakkını verin.” mesajı ile Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Torku Ramazan Bayramı 2019

8. Dominos

Dominos bu bayramı evlerinde, ailesiyle veya şehrin dışında geçirecek olan herkese seslenerek “Bayram gibi bayram” mesajı ile kutladı.

Dominos Ramazan Bayramı 2019

9. Albaraka Türk

Albaraka Türk bayramı “Bayramları yaşatanlara helal olsun” diye başladığı reklam filminde, yaşına aldırmadan baklava açan, büyüklerinin bayramını kutlamak için kilometreleri aşan ve dedesine bayram mesajlarını okuyan kişilere “Helal Olsun” diyerek kutladı.

Albaraka Türk Ramazan Bayramı 2019

10. LC Waikiki

LC Waikiki Ramazan Bayramı’nı geleneksel bayramların aile sıcaklığı ile kutladı.

LC Waikiki Ramazan Bayramı 2019

11. Gittigidiyor

Gittigidiyor Ramazan Bayramı’nı, bayram ritüellerini görsellerde sıralayarak birlik ve beraberliği vurgulayan bayram mesajı ile kutladı.

Gittigidiyor Ramazan Bayramı 2019

12. Samsung

Samsung, sabahın erken saatlerinde fırınlarını açıp emek veren ve bayrama mutlu başlamamızı sağlayan fırıncılardan bahsederek Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Samsung Ramazan Bayramı 2019

13. Loft

İnsanların yıllardır değişmeyen bayram sohbetlerine konu olan okul, iş, askerlik ve evlilik meseleleri ile günümüzün sosyal medya bağımlılığı üzerine sohbetler bu bayramda da sorgulamalara dönüşüyor. Loft da bu sohbetleri esprili bir dille özetleyen paylaşımı ile Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Loft Ramazan Bayramı 2019
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir