E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

14 Şubatın Yerel Kampanyaları

14 Şubat, 1800 yıllarda Amerikalı Esther Howland’ın ilk Sevgililer Günü kartını yollamasından bu yana çok sayıda insanın kutladığı toplumsal bir olay olmuştur. Bunun doğal sonucu olarak olayın ticari yönü çok fazla önem kazanmış, sevgililer günü tüm dünyada ticaretin canlandığı bir dönem haline gelmiştir.

Türk markalar da bu manevi duygusundan daha çok maddi duyguları ağır basmaya başlayan bu özel gün için kayıtsız kalmayıp kampanyalarıyla Sevgililer Günü yarışına dahil olmuşlar. İlgimi çeken birkaç örneği paylaşmadan geçemeyeceğim.

Baydöner

Tatlıya düşkün çiftler için oldukça sevindirici kampanya, 8-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacakmış. Sevgililer Günü’ne özel kalp künefe sadece 5,99 TL!

D&R

Geniş bir hediye skalasına sahip D&R’da indirimler ve Sevgililer Günü’ne özel kampanyalar mevcut.

Kendinizi ve sevgilinizi şımartmak isterseniz 2.üründe %50 indirimli kampanyaları tam size göre olacaktır.

Bence en güzel hediyelerden biri kitaptır. D&R da bu düşünce ve Sevgililer Günü fırsatını birleştirerek 70 yayınevinde %50’ye varan indirimlerle bizleri karşılıyor.

Sevgililer Günü’ne özel tüm kampanyaları görmek için; http://www.dr.com.tr/kampanyalar

Vestel

Teknolojinin gelişmesi ve ulaşılabilirliğinin artmasıyla hediye olarak teknolojik aletlerin seçilmesi de beraberinde geldi. Uzun yıllardır ev aletleri üzerine çalışan son zamanlarda ise geliştirdikleri cep telefonu modelleriyle oldukça dikkat çeken Vestel de bu özel güne kayıtsız kalmayanlardan.

Çay Taze

Üçüncü nesil kahveciler bir anda popüler olsa da gönüllerdeki tahtı hiç sarsılmayacak içecek ‘ÇAY’. Bursa menşeili bu firma da Sevgililer Günü’nü atlamamış ve sevenlerin ağızları tatlansın istemiş.

BİM

Her mahallede bulunan uygun fiyatlarıyla bizleri cezbeden BİM de Sevgililer Günü’ne kayıtsız kalmamış. 13 Şubat tarihli aktüel ürünler kataloğunda her zamanki uygun fiyatlarıyla çiftlere özel ürünlerini görüyoruz.

Yurtiçi Kargo

Peki uzun mesafe ilişkileri ne yapsın? Hediye parası ayrı, kargo parası ayrı..

Sevgililer Günü’nde sevenlerin cepleri çok yanmasın diye Yurtiçi Kargo da Sevgililer Günü’ne özel indirimler sunmakta. Kargonuzu göndermeden önce ‘Sevgililer Günü Kampanyası’ndan faydalanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Kampanya hakkında detaylı bilgi için; http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/kampanyalar/Sayfalar/sevgililer-gunu-kampanyasi-2018.aspx

Sevdiklerimizi bir gün değil, her gün hatırlamak dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir