12.PBYSK 20 Şubat Tarihinde Başlıyor!

ds-damat

Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu’nca (ULİT) daha önce birçok kez düzenlenen Sektörler Kongresi bu yıl 20-22 Şubat tarihleri arasında 3 Yönetim Kurulu Başkanı, 5 Ceo,2 Ülke Müdürü ve 1 Genel Müdür Yardımcısını ağırlayacak.

  1. PBYSK sektörlerin önde gelen firmalarından gelecek üst düzey yöneticilerin tecrübeli anlatımları ile öğrencilerin ileride yer almak istedikleri sektörlerle ilgili detaylı bilgi sağlayabilecekleri bir kongredir.

Sektörler kongresi firmaların sektördeki yerleri hakkında detaylı bilgi aktarımlarıyla,önde gelen firmaların üst düzen yöneticileriyle tanışma imkanı sağlayabilme,ileride hangi sektörde çalışmanız gerektiğine karar verebilme gibi daha bir çok imkan sağlayarak biz öğrencilere değer katar.

Oturumlarda firmalar ile ilgili detaylı bilgiler,öğrencilerin kariyerlerinde yükselmeleri için kendilerini nasıl geliştirmeleri gerektiği,firmaların iş ve staj imkanları ve çalışma prensipleri gibi konulara yer verilecektir.

programlı afiş-1

Uludağ Üniversitesi bünyesinde 1998 yılında kurulan İşletme Topluluğunun kısa adıyla ULİT, Uludağ Üniversitesi’nin en fazla üyeye sahip,en aktif öğrenci topluluklarından birisidir.

  Ulit öğrencilerin kişisel gelişimlerini ve bilgi düzeylerini arttırmalarına yardımcı  olmak ,takım halinde çalışma ve liderlik becerilerini geliştirmek,ekip ruhuyla düzenlenen organizasyonlarla aidiyet duygusunu güçlendirerek etkinlikte görev alan öğrencilerde marka ve kalite bilinci oluşturmayı amaçlar.Ayrıca öğrencilerin derslerden arta kalan zamanlarını verimli şekilde değerlendirerek,sosyal çevrelerini genişletip network oluşturmalarına yardımcı olur.

 Ulit , 2009-2010 öğretim yılında uniaktivite.netin düzenlediği “En Aktif Kulüpler Yarışması-İş ve Kariyer” alanında 170 kulüp içinden Türkiyenin en aktif 10 topluluğu arasına girerek finale kalmıştır.

  2015-2016 Öğretim Yılında Başkanla Kulübü tarafından düzenlenen “Altın Kulüp Ödülleri’nde” Türkiye’nin kariyer alanında en iyi topluluğu Ulit seçilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir