mixx awards juri belli oldu

12. MIXX Awards Türkiye Jürisi Belli Oldu

İnternaktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından düzenlenen, bu sene 12. si gerçekleşecek MIXX Awards Türkiye yarışmasının jüri üyeleri belli oldu.

MIXX Awards dijital reklamcılık yarışması, 48 ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük dijital pazarlama ve reklamcılık sektör derneği Interactive Advertising Bureau(IAB) tarafından birçok ülkede düzenleniyor.

Son başvuru tarihi 31 Ocak olan yarışmanın ön eleme tarihleri 11-28 Şubat; ana değerlendirme tarihleri ise 4-5-6 Mart’ta gerçekleşecek. Jüri başkanlığını L’Oréal Ülke Genel Müdürü Sinem Gökçen Sandıkçı’nın yürüteceği 12. MIXX Awards Türkiye Jürisi toplam 20 kişiden oluşuyor.

Alper Cengiz / SEM

Arkın Kahyaoğlu / VMLY&R

Prof. Dr. Ayşegül Toker / Boğaziçi Üniversitesi

Aytek Açık / Onedio

Cenk Gümüşçüoğlu / Karbonat

Ceren Çubukçu / Havas İstanbul

Didem Namver / PepsiCo

Ender Buruk / WundermanThompson

Gözde Onay / Hype

Hilal Eksel Merter  / BSH Türkiye

Hilmi Aydın / Google

Kerem Emre Akarlar / Publishme Global

Leyal Eskin Yılmaz / Unilever

Nazım Erdoğan / sahibinden.com

Özge Bakırcalı / Yapı Kredi

Özge Gilan / Facebook

Rahşan Demirhan Yüksel / Media Republic

Reha Başoğul / Sözcü

Zeynep Verda Duysak / Yıldız Holding

Bu yıl kategorilerinde revizyona gidilen yarışmada, toplam 21 kategoride başvuru yapılacak. Başvurular ön eleme ve ana değerlendirme olmak üzere iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek.

12. MIXX Awards Türkiye’nin PlatinSponsorusahibinden.com; Jüri Sponsoru Tooplay; Başarı Sponsorları Bosh, Ingage, Sözcü olurken; yarışmanın Protokol Destekçileri arasında, AdColony, Akbank, Forward MediaGenart Medya, Puhutv,SparkleMedya ve Wavemaker yer alıyor. Medyanet’inInfluencer Pazarlaması, Meta’nın ise Markalı İçerik,  kategorilerinin destekçileri olduğu MIXX’e sektör kuruluşları da her zamanki gibi katkıda bulunuyorlar.

12. yıl teması “MIXX’iniz Hazır” olan MIXX Awards’unreklam ve tanıtım çalışmaları Karbonat tarafından yürütülürken,Brand Age, Joy FM ve Karnaval da Medya Destekçileri olarak destek veriyor.

Son başvuru tarihi 31 Ocak 2021 olan yarışmanın kuralları, kategoriler ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için MIXX Awards Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.mixxawards-tr.org

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir