E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

12. Doğrudan Pazarlama Ödülleri 30 Aralık’ta Sahiplerini Buluyor

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD)’in her yıl düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin 12.si, “ÖDÜL KAFASI” konsepti ile gerçekleşiyor. Ödül töreni 30 Aralık Çarşamba günü saat 21:30’da TRDPİD YouTube sayfasında yayınlanacak.

Yarışmada yıl içerisinde Etkinlik Pazarlaması, Veritabanına Dayalı Pazarlama, İnteraktif Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama disiplinlerini kapsayan projeleri gerçekleştiren ajanslar ve markaları ödüllendiriliyor. Bu yıl, 2019 yılında gerçekleştirilen projeler yarışırken 26 kategoride toplam 255 proje yarışmaya başvurdu ve 82 proje ödüle layık görüldü.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri Doğrudan Pazarlama sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, bilinirlilik yaratmak, doğrudan pazarlama kavramlarının yerleşmesini sağlamak, doğrudan pazarlama yöntemlerinin daha çok kullanılmasına teşvik etmek, doğrudan pazarlama alanında çalışanları motive etmek ve özgün başarıları belgelemeyi hedefle yapılmaya başladı.

Türkiye’de ve KKTC’de faaliyet gösteren ve DPİD üyesi olan veya olmayan tüm doğrudan pazarlama ajansları, interaktif ajanslar, etkinlik ajansları, halkla ilişkiler ajansları, kurumsal sosyal sorumluluk ajansları, reklam ve medya ajansları, sosyal medya ajansları ve ilgili ödül konusunda proje geliştirmiş ve uygulamaya almış markalar katılabiliyor.

Detaylar: http://www.dpodulleri.org/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir