11. Doğrudan Pazarlama Ödülleri Başvuruları Uzatıldı

ds-damat

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından düzenlenen ve artık gelenekselleşen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvuru tarihi uzatıldı. 16 Ocak’ta başlayan ve 11 Şubat tarihinde bitmesi gereken başvuru süresi, yoğun ilgi nedeniyle 21 Şubat tarihine kadar uzatıldı. Başvurular www.dpodulleri.org adresinden yapılabiliyor.

Geçen yıl eklenen Alışveriş Merkezi Etkinlikleri ve Doğrudan Sorumluluk Projeleri kategorileri ile programı daha da zenginleşen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvuru süresi 21 Şubat tarihine kadar uzatıldı. Bu yıl “ÖDÜLLÜK HAREKET” konseptiyle düzenlenecek olan 11. Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 21 Şubat 2019 tarihine kadar www.dpodulleri.org  adresinde başvuruları bekliyor.

Amacı ticari etkinliği yüksek olan, ölçülebilir, sonuç getiren doğrudan pazarlama projelerini seçerek ödüllendirmek olan Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin bu sene ufak bir değişikliği de var.

Markaların belirlenen iletişim hedefine ulaşmak için hazırladığı, öncesinde V1 ile V2 olmak üzere ayrı ayrı değerlendirilen e-posta ve basılı doğrudan postalama çalışmaları tek bir kategoride birleşiyor.  Elle tutulan ya da gözle görülen postalama yöntemiyle gönderilmiş tüm işler V1 Doğrudan Postalama Çalışmaları (E-Posta ve Basılı) kategorisi altında jüri tarafından birlikte değerlendiriliyor. Katılımcılara ise rakiplerinden sıyrılıp zirveye ulaşmak kalıyor.

 “Genç Jüri” bu yıl da iş başında!

30 yaşın altında ve dernek üyesi ajans çalışanlarından oluşan bir “Genç Jüri” de bu sene yine yarışma ana jürisinin yanında yerini alacak. Genç Jürinin oyları, elenme sürecinde bir yüzdeye sahip olacak. Böylece ödüllerde iletişim sektörünün genç yetenekleri de söz sahibi olmuş olacak. Ayrıca Genç Jüri’nin seçtiği işler birinci, ikinci ve üçüncülük “Genç Jüri Ödülü”nün sahibi olacak. Bu ödül ayrı bir kategori olarak değerlendirilmeyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir